В університеті відбулось масштабне спортивне та інтелектуальне змагання Megatlon police (відео)

Сьогодні, 26 жовтня, п’ять представників від кожного взводу, використовуючи силу, кмітливість та ерудованість у запеклій боротьбі змагалися за право очолити турнірну таблицю. Свої можливості показали також команда школярів «Шерифи». Учасники впевнено пройшли 12 локацій: «Шалена куля», «Фрейд на відпочинку», «Лабіринт», «Смачної вечері», «В гостях у Ганса Гросса», «Quick Minds», «Містер&Місіс Хакер», «Однією лівою», «Все буде добре». «ЗНО», «Стоп корупція» та «ПДР».

   

На своєму шляху вони подолали смугу перешкод, шукали інформацію в мережі Internet, споряджали магазин патронами, розгадували ребуси та знаходили предмети на криміналістичному полігоні, надавали долікарську допомогу та транспортували постраждалого тощо. Свою локацію також представили співробітники патрульної поліції, які тестували учасників на предмет знання правил дорожнього руху.

Для того, щоб не заблукати на шляху до перемоги, команди на початку змагання отримали карти з місцем знаходження та назвами локацій. У ситуаційному центрі була розташована електронна турнірна таблиця, до якої протягом заходу вносилися результати команд по кожній локації та всі бажаючий мали можливість слідкувати за оновленими даними.

Від кожного взводу був обраний прес-офіцер, який протягом змагання в режимі non-stop готував презентаційний ролик щодо участі команди у Megatlon police. Представники від взводів направляли до прес-центру фото та відео матеріали з місця подій. По завершенню була проведена демонстрація презентацій для членів журі, які також оцінювали роботи за 100-бальною шкалою. Найкращою презентацією була визначена відеоробота команди 301 взводу «К.А.Р.А.К.У.М».

За результатами всього змагання турнірну таблицю очолили

I місце – 104 взвод «Спарта»;

II місце – 302 взвод «Гаврилівські курчата»;

III місце – 101 взвод «Сокіл»