Участь співробітників університету в тренінгу в м. Одеса

25- 27 вересня 2019 року завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Антон Кудінов, старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін Максим Кривонос та старший викладач кафедри державно-правових дисциплін Артем Коваленко взяли участь у тренінгу з виявлення, попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій, зорганізованого Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

У рамках роботи тренінгу було розглянуто можливості використання більш інтерактивних та ефективних способів навчання правоохоронців, у тому числі ігрової форми навчання. У заході взяли участь викладачі закладів вищої освіти системи МВС України, а також практичні співробітники з України, Естонії, Молдови та Білорусі.