Привітання з нагоди складання Присяги працівника поліції!

 Шановні першокурсники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка!

Колегія Міністерства внутрішніх справ України щиро вітає вас з урочистою подією – складанням Присяги працівника поліції!

Сьогодні урочисте зобов’язання на вірність Українському народові долучило вас до великої  родини поліцейських та поєднало з усіма поколіннями захисників України.

Суспільство очікує від Національної поліції забезпечення охорони прав і свобод та створення умов безпечного існування кожної людини. Це висока довіра та велика відповідальність!

Ми успішно втілюємо нові принципи державного сервісу у сфері правоохоронної діяльності. І саме від вас, майбутні слідчі, оперативники, інспектори та дільничні офіцери поліції, залежить втілення в життя позитивних напрацювань та здобутків.

Будьте завжди інноваційними, допитливими та наполегливими в досягненні поставлених цілей, особливо на ниві здобуття поліцейської освіти. Відповідайте новим вимогам та викликам часу!

У свою чергу міністерство забезпечить вам мотивацію та належний соціальний захист.  Ваша справа – чесно й гідно служити Україні, залишатися відданими Присязі, не зраджувати правді, добру та честі.

Служіть, навчайтеся та захищайте!

Колегія Міністерства внутрішніх справ України

 

 

Шановні курсанти, батьки та працівники закладів вищої освіти МВС!

Від імені керівництва Міністерства внутрішніх справ України і себе особисто щиро вітаю вас з цією урочистою подією – прийняттям Присяги поліцейського курсантами 1-го курсу, які сьогодні в присутності батьків та рідних дали обіцянку вірно служити Українському народові та своїй державі.

Дорогі першокурсники, пам’ятайте, що обраний шлях покладає на вас святий обов’язок завжди залишатися відданими Українському народові, бути чесними, сумлінними та дисциплінованими працівниками, з високою відповідальністю виконувати покладені на вас завдання та вдосконалювати свою професійну майстерність.

Навчайтеся, цілеспрямовано опановуйте знання, набувайте необхідних навичок та практичного досвіду. Усе це знадобиться вам на терені служіння Батьківщині, Українському народові.

Будьте завжди наполегливими та рішучими в досягненні поставлених цілей. Відповідайте новим вимогам та викликам часу!

Ще раз сердечно вітаю всіх зі святом і бажаю міцного здоров’я, щастя, нових звершень, успіхів і натхнення в праці та навчанні. Нехай провідником вашого життя завжди будуть чесність, людяність, справедливість і закон.

Державний секретар

Міністерства внутрішніх справ  

  Олексій ТАХТАЙ

 

Шановні курсанти, батьки та працівники закладів вищої освіти МВС!

 

Від імені колективу Департаменту персоналу організації освітньої та наукової діяльності МВС та себе особисто дозвольте привітати вас з цим святковим днем.

Шановні першокурсники, сьогодні знаменна подія у вашому житті, подія, на яку ми з нетерпінням очікували, – складання присяги на вірність народові України. Ви з честю і гідністю витримали вступні іспити, проявили волю і бажання здобувати професійні знання та навички. І це ще одна ваша перемога – ваш успіх. Ви здобули почесне право – охороняти законність та правопорядок у державі, захищати людей від протиправних посягань, відстоювати їх конституційні права, честь і гідність.

У житті кожної людини не так багато святих клятв, але клятва у вірності своїй Батьківщині споконвічно була тим непорушним і недоторканим словом, ціна якому – більша за життя.

У цей важливий для вас день поряд з вами надійний тил і сповненні турботливою любов’ю серця ваших рідних. Міцними обіймами вони привітають вас з першим у вашому житті кроком на шляху мужності, гідності і честі.

Ваш впевнений погляд, курсантська виправка і міцні шеренги підкреслюють вашу готовність гідно служити Українському народу.

У цей знаменний день сердечно бажаю всім міцного здоров’я, нових звершень, успіхів та натхненої подальшої праці на користь нашої незалежної держави.

Директор Департаменту

персоналу, організації освітньої

 та наукової діяльності МВС   

     Геннадій ДОСКЕВИЧ