Представники університету ознайомилися з кращих досвідом європейських обмінних програм

24-25 жовтня в рамках реалізації Програми, спрямованій на сприяння обміну інноваційними практиками між європейськими та українськими містами («City to City Partnership Program Development») командою у складі міжнародних та місцевого консультантів проекту DGE була презентована Дорожня карта з імплементації проекту «City-to-City». Протягом двох днів курсанти взяли участь у тренінгах та ознайомилися з кращим досвідом європейських обмінних програм, а також з основними формами і темами для кооперації.

“На мій погляд, це було дуже вражаюче. Я змогла розібратися в питаннях, які були незрозумілими або частково зрозумілими. Та, нарешті, змогла оцінити свій рівень обізнаності в темі, яку нам намагалися донести наші тренери. Також, випробувати свій рівень іноземної мови. Я вважаю такі тренінги необхідними для розвитку обізнаності та залюбки б відвідала їх, якщо була б можливість”,- зазначила курсантка першого курсу Вікторія Черняк.

“Цей захід був спрямований на встановлення довготривалих зв’язків між місцевими громадами, обмін досвідом, співпраця між учасниками та вирішення спільних проблем і труднощів. Від усього процесу, тренінгу, я отримала велике задоволення. Ми мали змогу спілкуватися з менторами другої країни, підвищити рівень англійської, працювати в команді над спільними проблемами пов’язаними з економікою, населенням, повноваженнями та функціями”, – підкреслила курсантка другого курсу Ліна Грозік.

У рамках візиту фахівці VNG, доктор Харалампос Куталакіс та Єн Ейгеман, відвідали новий навчальний корпус Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та поспілкувалися з керівництвом ЗВО.