Першокурсники прийняли почесну естафету  студентства від старших товаришів

Сьогодні, 08 жовтня до дня юриста студенти першого курсу ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка отримали студентські квитки. Т.в.о. ректора Микола Карчевський побажав молоді підкорити нові вершини знань та досягти омріяної мети.

«Сучасний світ вимагає від людини глибоких знань і широкої ерудиції, готовності до стрімких змін і самовдосконалення. Ви – молоде покоління з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією становитиме основу майбутньої еліти, яка побудує по-справжньому єдину, міцну, високорозвинену європейську державу», – підкреслив Микола Карчевський.

Першокурсники отримали символічні студентський квіток й залікову книжку та подарували присутнім свій перший святковий концерт.