Ознайомлення курсантів зі специфікою роботи Луганського окружного адміністративного суду

18 жовтня під час проведення заняття з дисципліни «Адміністративна діяльність Національної поліції» доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів Микола Яковенко та курсанти третього курсу відвідали Луганський окружний адміністративний суд. У межах вивчення теми «Порядок проходження служби в Національній поліції» суддя Луганського окружного адміністративного суду Сергій Борзаниця розкрив специфіку розгляду спорів, однією із сторін яких є органи Національної поліції, зокрема щодо оскарження рішень про: звільнення поліцейських з лав поліції; результати службових розслідувань; поновлення порушених прав працівників поліції, які звільнилися зі служби тощо.

Крім того, у ході екскурсії курсанти ознайомилися зі специфікою роботи суддів, а також відділу діловодства та обліку звернень громадян (канцелярії), сектору обробки архівних матеріалів. Наживо було продемонстровано порядок надання особам, які беруть участь у справі, інформації про стан розгляду справи, забезпечення організації видачі сторонам в адміністративному процесі копій судових рішень, виконавчих листів, дублікатів виконавчих листів, аудіо дисків із фіксацією, копій фонограм судового засідання та інших документів, надання справи для ознайомлення.

У присутності курсантів було здійснено реєстрацію звернень громадян, інформаційних запитів громадян та юридичних осіб. Курсанти побачили  як оприлюднюється публічна інформація, одержана чи створена у межах компетенції суду, розкрито специфіку надання доступу до публічної інформації за відповідними напрямками.