Молоде поповнення університету склали присягу на вірність народові України

Сьогодні, 11 жовтня, на передодні Дня захисника України та Дня українського козацтва 125 курсантів першого курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка присягнули бути вірними захисниками правопорядку, миру та спокою в державі.

      

 

Присягу працівника поліції рішуче та впевнено хлопці та дівчата склали перед керівництвом Міністерства внутрішніх справ України, Луганської обласної державної адміністрації, Патрульної поліції, ГУНП, ДСНС у Луганській області, Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях, Державної міграційної служби, Головного територіального управління юстиції тощо. Та головними глядачами урочистої події стали батьки, рідні, близькі молодих правоохоронців, які з гордістю та щастям розділили з синами і доньками радість хвилюючого моменту.

«Шановні першокурсники! Сьогодні ви стаєте повноправною частиною великого колективу професіоналів. Мета цього колективу – безпека нашої держави, суспільства та кожного громадянина. Під час зовнішнього незалежного оцінювання, вступної кампанії та курсу молодого бійця ви довели, що є одними з найкращих представників молоді України, молоді Луганщини. Честь усвідомлювати, що ми разом. Всі ми розуміємо найважливіше завдання – відновлення територіальної цілісності. Для цього необхідні суворе дотримання закону, високий рівень юридичних знань, відпрацьовані навички. Впевнений, освіта в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка стане запорукою Вашої успішної професійної реалізації та основою ефективного розв’язання надскладних завдань, що постають перед нашою державою», – привітав молоде поповнення т.в.о. ректора ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Микола Карчевський.

Директор департаменту інформатизації МВС України Ігор Бондаренко привітав молодь зі вступом до великої родини поліцейських та зазначив, що урочисте зобов’язання на вірність Українському народові поєднало курсантів з усіма поколіннями захисників України.

«Будьте завжди інноваційними, допитливими та наполегливими в досягненні поставлених цілей, особливо на ниві здобуття поліцейської освіти. Відповідайте новим вимогам та викликам часу! Ваша справа – чесно й гідно служити Україні, залишатися відданими Присязі, не зраджувати правді, добру та честі», – підкреслив Ігор Бондаренко.

 

Зі словами привітань до молоді звернувся Голова Луганської обласної державної адміністрації Віталій Комарницький.

«Я дякую вам за ваш вибір і сподіваюсь, що сьогоднішні урочисті події на все життя закарбують у вашій свідомості і серці слова присяги, які ви щойно виголосили. Високого та дальнього польоту пташенята гнізда генерала Дідоренка», – наголосив Віталій Комарницький.

Очільник поліції Луганщини Сергій Колесник передав привітання курсантам від Голови Національної поліції України Ігоря Клименко та побажав міцного здоров’я, щастя, нових звершень, успіхів і натхнення в праці та навчанні.

Під час заходу присутні вшанували пам’ять правоохоронців, які загинули виконуючи службовий обов’язок.