Курсанти ознайомились із соціологічними дослідженнями щодо стану безпеки в Україні

09 жовтня курсанти університету та доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів Микола Яковенко взяли участь у роботі круглого столу «Паспорт безпеки України: Луганський регіональний вимір». Проект є ініціативою громадської організації “Центр міжнародної безпеки” та Національного інституту стратегічних досліджень за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Завідувач сектору в Луганській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Сергій Копилов та старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень / директор ДМГО «Центр міжнародної безпеки» Валерій Кравченко представили учасникам заходу соціологічне дослідження безпекового стану окремих територій України, засноване на 12 кількісних та 34 якісних індексах, які презентують об’єктивний погляд на ситуацію.

Після презентації під час дискусії молоді поліцейські обговорили в колі експертного середовища основі політичні, економічні, соціальні проблеми регіону з увагою до питань особистої безпеки та рівня суспільної напруги.