В університеті відзначили 250-річчя від дня народження українського письменника Івана Котляревського

09 вересня викладачі кафедри юридичної лінгвістики та практичної психології зорганізували захід «Сентенції навколо поеми Івана Котляревського «Енеїда»».

Курсанти 201 та 204 взводів Олена Арланова, Богдан Тен, Валерія Стеценко, Максим Сольоний, Ліна Грозик, Дмитро Нікульніков, Анастасія Слухаєнко та Дарина Мальцева підготували цікаву інформацію щодо життєвого та творчого шляху письменника, поета й драматурга. Молоді поліцейські також провели літературний квест за ілюстраціями змісту поеми «Енеїда» та проявили акторські здібності, інсценувавши уривок п’єси «Наталка Полтавка».

“Нині час найліпший для прочитання класиків, але, на жаль, цьому сприяють не ювілеї, а соціальні потрясіння”, –  зазначили викладачі кафедри та курсанти.

“Подібні заходи є важливою складовою процесу навчання. Вони допомагають нам інакше розкрити для себе особистості митців, пізнати їхні твори”, – поділилася своїми враженнями курсантка Олена Арланова.