В університеті співробітники підрозділів превентивної діяльності підвищили кваліфікацію

09-10 вересня 25 дільничних офіцерів поліції, помічників дільничних та інспекторів превентивного блоку поліції Луганської області пройшли короткострокові курси підвищення кваліфікації на базі Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

Протягом двох днів слухачам була надана професійна програма на закріплення рівня базових знань і розвитку умінь, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності дільничних офіцерів поліції.

Поліцейські отримали знання про основні засади, методи та засоби розвитку і вдосконалення діяльності дільничних офіцерів поліції, оволоділи інструментами для подолання проблем у професійній діяльності.

За результатами проходження курсів слухачі отримали сертифікати встановленого зразка.