Привітання від т.в.о. ректора університета Миколи Карчевського з нагоди Дня знань

Шановні колеги, курсанти, студенти, слухачі та випускники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка!

Щиро вітаю вас із Днем знань! Нехай новий начальний рік стане для всіх нас часом звершень і перемог на освітянській ниві, і в кінці року кожен збере чудовий урожай нових знань, корисного досвіду, професійних умінь і навичок!

Сьогодні Університет впевнено формує позиції в освітньому просторі. Зростання перемінного складу дозволяє збільшити кількість викладачів та кафедр. Вводяться в експлуатацію новий навчальний корпус та новий гуртожиток. Але головний результат – високі оцінки під час літньої практики; велика кількість позитивних відгуків практичних працівників про знання курсантів та студентів.

Шановні першокурсники! Радий вашому вибору в житті. Нам потрібні енергійні, чесні, відверті та відкриті для громади правоохоронці. Будьте завжди наполегливі та цілеспрямовані. Відповідайте вимогам та викликам сьогодення!

Усім, хто навчається і навчає, хто прагне до майстерного оволодіння професією, у цей урочистий день я хочу побажати здійснення найсміливіших задумів, реалізації усіх планів, плідного навчального процесу і справді ефективних результатів! Переконаний, ваш професіоналізм, здібності, таланти, високі патріотичні почуття стануть запорукою нових визначних успіхів, якими пишатиметься Україна.

Т.в.о. ректора,

полковник поліції, доктор

юридичних наук, професор                                                  Микола Карчевський