Ласкаво просимо в новий навчальний рік

Церемонія відкриття нового навчального року Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбулась на табірному зборі, де проходять вишкіл першокурсники університету.

«Шановні курсанти, батьки, колеги! Першого вересня всі ми завжди сповнені важливих сподівань. Від нового навчального року ми очікуємо знань та змістовного професійного спілкування, цікавих лекцій та семінарів, учнів, чия робота запам’ятається надовго, успіхів, якими всі будемо щиро пишатися», – у своїй промові зазначив т.в.о. ректора Микола Карчевський.

Свято Дня знань у ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відвідав голова Луганської обласної державної адміністрації Віталій Комарницький. Очільник області привітав курсантів, студентів, викладачів університету та побажав здобутків, перемог й наполегливої праці, яка стане запорукою успіху в майбутньому.

«Дякую курсантам, студентам та їх батькам за свідомий вибір у вашому житті. Ви справжні патріоти нашої країни в цілому та Луганщини зокрема. Саме ви будете й надалі розвивати наш край та стояти на сторожі спокою наших громадян. А потужний професорсько-викладацький склад зробить все від себе залежне, щоб ви отримали багатий багаж знань та навичок. Вітаю вас з початком нового етапу під назвою курсантсько-студентське життя», – привітав молодь голова ЛОДА Віталій Комарницький.

Участь Віталія Комарницького у заході має особливе значення для всієї великої родини ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, адже він очолював університет протягом багатьох років.

На урочистому заході грамотою МВС були відзначені начальник відділу кадрового забезпечення Микола Бойчук, провідний фахівець відділення  методичного забезпечення навчального процесу навчально-методичного відділу Оксана Трунова, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Сергій Головкін, старший викладач відділення методичного забезпечення навчального процесу навчально-методичного відділу Ігор Коченко був нагороджений нагрудним знаком «За відзнаку в службі».

Завершилась свято Дня знань проходженням особового складу урочистим маршем.