В університеті відзначили найкращих курсантів

23 липня відбулись останні збори курсантів другого курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність», які з цього року навчаються за системою «2+1». Вже за тиждень молоді поліцейські поповнять ряди співробітників патрульної поліції Луганської області та перейдуть на заочну форму навчання.

Т.в.о. ректора Микола Карчевський та проректор Вячеслав Кім привітали молодь з початком нового етапу в їхньому житті.

«За два роки ви отримали знання, які стануть основою при виконанні ваших нових службових обов’язків. Ми віримо в вас та, як і всі громадяни нашої Луганщини, сподіваємось на вас. Двері Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка завжди для вас відчинені. Вже зовсім скоро ми будемо запрошувати вас як  практичних працівників на відкриті лекції, семінари, кругли столи, практичні заняття, щоб вже ви ділилися з молодим поколінням набутими навичками», – зазначив Микола Карчевський.

Рядові поліції Валерія Коломецька, Вікторія Лівадіна, Євгеній Баштинський, Данііл Назаренко, Антон Плотницький та  Іван Савченко за відмінне навчання, дисциплінованість, активну участь у науково-дослідницькій роботі, громадському та спортивному житті університету, високий рівень самовіддачі та вміле застосування одержаних знань під час навчальної практики були нагороджені наручними годинниками.