Олімпійська надія Луганщини виїхала на літні тренувальні збори

В одному зі спортивно- оздоровчих таборів м. Кремінна викладачі кафедри тактичної, спеціальної та фізичної підготовки Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка організували для підопічних, спортсменів Сєвєродонецької ДЮСШ літні тренувальні збори.

Протягом двох тижнів юні спортсмени під керівництвом досвідчених тренерів будуть підвищувати свої навички у бойових мистецтвах, займатись літніми видами спорту, гімнастикою, силовими вправами тощо.

«Фізичні вправи та тренування, особливо коли вони проводяться на природі, допомагають зміцнити організм, оздоровити його та додати сил на весь учбовий рік. Тренувальний процес, коли він проходить на свіжому повітрі, з використанням природних навантажень води і піску, є набагато цікавішим та захоплюючим», – зауважили викладачі ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.