Майбутні курсанти пройшли реєстрацію на вступні випробування

У Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренека завершилась реєстрація осіб, бажаючих пройти навчання на денній формі за державним замовленням для здобуття ступеня вищої освіти бакалавра.

Нагадуємо, 2 та 3 липня відбудуться вступні іспити з фізичної підготовленості. Завтра хлопці та дівчата випробують свої сили в комплексній силовій вправі та бігу на 100 метрів, а наступного дня їх очікує складання нормативу з бігу на 1000 метрів.

Творчій конкурс для бажаючих вступити на спеціальність «Правоохоронна діяльність» відбудеться 10 липня та передбачає наявність знань у абітурієнта щодо основних завдань, принципів функціонування, структури Національної поліції України та основ права.

Всі результати конкурсного відбору будуть розміщенні на сайті університету.