Вийшли друком чергові навчально-практичні видання

У київському видавництві “Центр учбової літератури” вийшов друком навчально-практичний посібник “Зразки кримінальних процесуальних документів слідчого, прокурора, адвоката та судді (досудове провадження)”, який підготовлений завідувачем кафедри організації правоохоронних та судових органів, д.ю.н. Сергієм Іваницьким. У посібнику розроблено зразки процесуальних документів слідчого, прокурора, адвоката та судді, що складаються під час досудового кримінального провадження.

Книга розрахована на широку цільову аудиторію й буде цікава практичним працівникам правоохоронних органів, суду та адвокатури, викладачам, студентам і курсантам ЗВО юридичного профілю, а також усім правникам і пересічним громадянам, які прагнуть оволодіти навичками ефективного обстоювання своїх прав у кримінальному провадженні.

Окрім того, у харківському видавництві “Право” побачив світ навчальний посібник “Організація адвокатури та адвокатська діяльність”, який підготовлено Сергієм Іваницьким у співавторстві із фахівцями Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Видання покликано усебічно ознайомити тих, хто навчається, із організаційно-правовими засадами адвокатської діяльності та функціонування адвокатури, а також підготувати їх до складання комплексного іспиту з відповідної навчальної дисципліни.