Участь бібліотекара ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка в семінарі зорганізованого Посольством США в Україні

3-4 червня 2019 р. у бібліотеці СНУ ім. В.Даля в рамках проекту з підтримки бібліотек переміщених університетів «Переміщені університети: американські книжки та професійний розвиток бібліотекарів», який упродовж 2018-2019 рр. впроваджується в Україні ГО «Асоціація «Інформатіо-Консорціум» за фінансової підтримки Посольства США в Україні, відбувся семінар-навчання для персоналу бібліотек переміщених університетів “WOA on the Go”: професійна підтримка персоналу бібліотек переміщених університетів».

На заході були розглянуті наступні питання:
• Центри «Вікно в Америку» – сучасний бібліотечний простір. Як просувати американську літературу: форми і методи, партнерство.
• Підвищення медійно-інформаційної грамотності, формування критичного мислення в бібліотеці. Презентація, практичні завдання
• Розвиток і дотримання академічної доброчесності. В чому полягає роль бібліотеки? Досвід центрів у реалізації академічної доброчесності
• МООС, як це працює?
• Інтелектуальна власність. Що нового в законодавстві?
• Ресурси та сучасні методи вивчення англійської мови, досвід центрів «Вікно в Америку» в удосконаленні вивчення англійської мови.
• Ефективна організація та проведення програм/заходів в університетській бібліотеці.