Співробітник університету взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції в м. Харкові

31 травня завідувач кафедри організації правоохоронних та судових органів, д.ю.н. Сергій Іваницький взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми судового права», присвяченій 70-річчю з дня народження професора Івана Єгоровича Марочкіна, що відбулася на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. У заході взяли участь науковці, практикуючі судді, експерти з України, Польщі, Німеччини, Естонії та Молдови.

Предметом обговорення стали актуальні питання реформування правової системи держави, оптимізації діяльності судових, правоохоронних органів та адвокатури, шляхи удосконалення процесуального законодавства.