Випуск магістрів

24 травня майже 120 здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр», спеціальностей 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» заочної форм навчання отримали дипломи магістра. Вісімнадцять випускників Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка стали володарями дипломів з відзнакою, а дев’ятнадцять осіб були відзначені грамотами за відмінне навчання, проявлену ініціативу та наполегливість під час вивчення навчальних дисциплін та актину життєву позицію.

“Шановні викладачі, співробітники, керівництво Університету! Дозвольте висловити слова щирої вдячності на вашу адресу. Без перебільшення можна сказати, що навчання в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка стало для всіх випускників окремою віхою, новим випробуванням, новою сторінкою у їх життєписі, яка була сповнена нових вражень, знайомств, поглядів на життя. Дякуємо Вам за розуміння та терпеливе ставлення під час навчання, палке бажанням передати знання та набутий науковий досвід. Зі свого боку хотілося б запевнити, що ми докладемо максимум зусиль, щоб ефективно застосувати отриману освіту, професію та знання на благо нашої Батьківщини та будемо з гордістю носити високе звання – випускник Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка”, – подякувала випускниця університету Ангеліна Петрова.