В університеті триває презентація проектів наукових досліджень курсантів та студентів

Відомо, що критерієм успішності для майбутнього юриста стає набуття особистого та професійного досвіду під час навчання нестандартними засобами, створення адекватного середовища, яке б забезпечувало можливість працювати в команді при вирішенні різноманітних проблем. Найбільш перспективним для технології є метод проектів.

Можливості та результати застосування цього методу при вивченні дисципліни «Цивільне право та процес» були продемонстровані курсантами 2-го курсу Владом Гавриленком, Марією Гуріною, Катериною Дзюбою, Данилом Добрєвим, Яною Лусік та Дар’єю Топчій під час презентації проектів на теми «Визнання заповіту недійсним», «Визнання фізичної особи безвісно відсутньою» під науковим керівництвом доцента кафедри державно-правових дисциплін Людмили Загоруй.

Активну участь в обговоренні взяли курсанти 1-го та 2-го курсів, а також науково-педагогічний склад вишу. Зокрема в якості експертів були обрані практикуючий адвокат та доцент кафедри державно-правових дисциплін університету, к.ю.н. Ігор Кравченко та професор кафедри державно-правових дисциплін, д.ю.н. Любчик Олександр Антонович, які надали фахову оцінку поданим проектам.

Під час презентації присутні мали можливість ознайомитись з новітніми науковими та методичними розробками з цивільного права та процесу. Підбиваючи підсумок заходу, керівник навчально-методичного відділу Володимир Веретянніков зазначив позитивну роль методу науково-дослідних проектів як інструменту користування отриманими знаннями для вирішення нових пізнавальних та практичних задач.