В Україні створені всі умови для спрощеного вступу абітурієнтів з тимчасово окупованих територій та територій лінії розмежування до ЗВО через освітні центри «Донбас-Україна»

Саме ці питання за участю заступника міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича обговорювались 11 травня на загальнодержавному Дні відкритих дверей закладів вищої освіти Луганської області, на базі яких створені освітні центри «Донбас-Україна».

Керівник освітнього центру «Донбас-Україна» Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Володимир Бондар разом з іншими учасники обговорили питання організації вступу абітурієнтів з тимчасово окупованих територій та територій лінії розмежування до закладів вищої освіти за спрощеною процедурою.

Нагадуємо, що взяти участь у конкурсному відборі до ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка для здобуття ступеня бакалавра за результатами вступних випробувань та/або зовнішнього незалежного оцінювання (у будь-яких комбінаціях за їх вибором) мають право громадяни України (незалежно від віку), місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення), територія здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (на період їх здійснення), територія населених пунктів на лінії зіткнення або які переселилися з неї після 01 січня 2019 року.

У 2019 році освітній центр «Донбас-Україна» університету працює з червня по вересень.

Для отримання більш докладної інформації прохання звернутися за номерами телефонів:

050 500 09 36

098 326 08 26