Участь команди університету в Чемпіонаті з поліатлону

У м. Львів відбувся Чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2019» серед збірних команд закладів вищої освіти МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України.

Луганський державний університет  внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка представляли курсанти Денис Воронін, Михайло Скоритченко, Вікторія Сірик та Ілля Чучин. Спортсмени Денис Воронін та Вікторія Сірик виконали норматив 1 розряду з поліатлону.

«Це перше змагання поліатлоністів університету в цьому виді спорті за останні п’ять років. Ми показали непоганий результат та є над чим працювати далі. І можна з впевненістю сказати, що поліатлон в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка починає відроджуватися», – зазначив тренер команди, доцент кафедри тактичної, спеціальної та фізичної підготовки Василь Дрожжин.