У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка стартував Всеукраїнський фестиваль науки

20 травня 2019 року в рамках заходів, присвячених Всеукраїнському фестивалю науки в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбулася презентація проектів студентів та курсантів з дисципліни «Іноземна мова» на теми: «Дитяча злочинність», «НАТО – безпековий вимір міжнародних відносин»; «НАТО – короткий дискурс»; «НАТО і Україна: ключові моменти взаємодії»; «Гендерна політика: чому це важливо?»

Юні науковці Станіслав Бакуров, Ліна Грозик, Олена Арланова, Катерина Дзюба, Владислав Гавриленко, Яна Лусік, Дар’я Топчий, Марія Гуріна, Карина Костенко та Владислава Недодаєва під науковим керівництвом викладацького складу кафедри юридичної лінгвістики та документознавства представили свої наукові розробки англійською мовою та долучилися до обговорення проектів.

У науковому заході взяли участь курсанти, студенти, науковий та науково-педагогічний склад університету.