У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка обговорили питання корупційних ризиків, шляхів запобігання та протидії корупції в МВС (відео)

29 травня 2019 року в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в рамках реалізації стратегій антикорупційних комунікацій відбувся науково-практичний захід «Визначення корупційних ризиків у діяльності МВС, шляхів запобігання та протидії корупції в МВС».

Участь у роботі круглого столу взяли керівники центральних органів та працівники практичних підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції Луганської обласної державної адміністрації, ГУНП у Луганській області, УДМС України в Луганській області, ГУ ДСНС України у Луганській області, регіонального сервісного центру МВС в Луганській області, Луганського НДЕКЦ МВС України, Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби, а також журналісти, професори, доценти, викладачі, науковці, які займаються дослідження проблем теорії та практики протидії корупції, представники громадської ради при ГУНП в Луганській області.

Ректор університету Віталій Комарницький привітав всіх присутніх з початком роботи круглого столу та зауважив, що сьогоднішній захід є своєрідною платформою для всіх зацікавлених сторін, де є можливість висловитися і долучитися до активної дискусії.

Начальник відділу запобігання корупції Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС Сергій Яременко представив деякі аспекти функціонування системи запобігання корупції в Міністерстві внутрішніх справ України.

Учасники наукового заходу оцінили корупційні ризики та визначили особливості функціонування системи запобігання й протидії корупції в діяльності своїх підрозділів та установ. Жваве обговорення викликало відзначення вагомої ролі громадянського суспільства та засобів масової інформації у запобіганні корупції та боротьбі з її проявами.

Особливістю панельної дискусії стало інтерактивне опитування аудиторії в процесі заходу. Молоді поліцейські за допомогою сучасних технологій мали змогу висловити своє ставлення до питання корупційних ризиків, шляхів запобігання та протидії корупції.

Рекомендації круглого столу будуть направлені до МВС України як пропозиції до антикорупційної програми на 2020 рік.