Презентація соціологічних досліджень «Проблеми професійного становлення – 2019»

28 травня в рамках Всеукраїнського фестивалю науки відбулись Соціологічні читання за підсумками ХVIII конкурсу курсантських та студентських соціологічних досліджень. Конкурси студентських та курсантських соціологічних досліджень проводяться у ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка з 1998 року. Під час вивчення дисципліни «соціологія» студенти та курсанти самостійно обирають тему, яку вони вважають актуальною, збирають, обробляють та аналізують інформацію щодо різних аспектів навчання та служби в університеті.

У поточному навчальному році цикл досліджень був проведений з жовтня 2018 року по березень 2019 року. Для проведення досліджень курсанти та студенти сформували дослідницькі колективи, самостійно розподілили обов’язки, розробили програму досліджень, провели опитування та підготували звіти про результати досліджень.

Для участі у конкурсі було представлено 11 досліджень. Конкурсна комісія (у складі викладачів кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і професійної підготовки та курсантів 2-го курсу, членів гуртка «кримінологічна лабораторія») оцінювала оригінальність обраних тем, актуальність досліджуваних проблем, самостійність досліджень, реалістичність і перспективність вироблених пропозицій.

Лауреатами цьогорічного конкурсу стали:    

I місце – курсант 101 навчального взводу Дар’я Мальцева за дослідження «Ранкова зарядка».

II місце – студентка 105 групи Карина Аннюк за дослідження «Конфлікти між студентами та викладачами».  

III місце – курсант 101 навчального взводу Олександра Попова за дослідження «Мотивація успішності навчання у курсантів».

Юних соціологів привітали та відзначили дипломами переможці конкурсів попередніх років.