Постійно діючий семінар «Діяльність підрозділів кримінальної поліції щодо попередження, припинення та розслідування злочинів у сучасних умовах»

Шановні колеги!

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка запрошує Вас 31 травня взяти участь у черговому засіданні постійно діючого семінару «Діяльність підрозділів кримінальної поліції щодо попередження, припинення та розслідування злочинів у сучасних умовах» за темою:

«Діяльність підрозділів Національної поліції України щодо протидії правопорушенням, пов’язаним з корупцією»

У рамках семінару планується робота у рамках наступних тематичних напрямів:

1. Особливості виявлення правопорушень, пов’язаних з корупцією.
  2. Особливості кваліфікації правопорушень, пов’язаних з корупцією (зокрема, порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, щодо одержання подарунків, порушення вимог фінансового контролю, щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).
  3. Особливості взаємодії підрозділів поліції з іншими правоохоронними органами в запобіганні правопорушенням, пов’язаним з корупцією, та їх виявленні.
  4. Особливості документування правопорушень, пов’язаних з корупцією.
  5. Застосування сучасних інформаційних технологій у протидії правопорушенням, пов’язаним з корупцією.

До участі в роботі семінару запрошуються керівники центральних органів та працівники практичних підрозділів Національної поліції України, СБ України, НАБУ, ДБР, суду, прокуратури, НАЗК, ДНДІ МВС України, ДНДЕКЦ, НДІСЕ МЮ України, а також професори, доценти, викладачі відповідних кафедр, науковці, магістри й ад’юнкти ВНЗ, які займаються дослідженням проблем теорії та практики протидії корупції.

Адреса та контактні телефони:

Поштова адреса: 93401, Луганська обл.,

м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 1.

Телефони:

(06452)9-07-77, (06452) 9-09-88 – м. Сєвєродонецьк;

050-375-41-72 – Бочковий Олексій Васильович.