Перемога вихованців ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка на легкоатлетичному змаганні

24 травня в м. Кремінна відбулись щорічні змагання з легкої атлетики (кросу) серед поліцейських ГУНП в Луганській області. Участь у спортивному заході на дистанціях 1000 та 3000 метрів взяли понад 60 представників 15 територіальних відділів поліції, бійці Батальйону поліції особливого призначення, батальйону «Луганськ-1», Управління «КОРД», патрульні поліцейські, курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та слухачі Луганського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

У командному заліку спортсмени університету посіли друге місце. На дистанції 3000 метрів курсант Іван Кононенко отримав медаль за зайняте перше місце. Легкоатлет Кирил Міненков піднявся на третю сходинку п’єдесталу, подолавши дистанцію в 1000 метрів. В жіночому забігу на один кілометр курсант Вікторія Сірик стала другою, а слухач Академії поліції Карина Брага – третьою.

Вітаємо спортсменів університету й Академії поліції та їх тренерів Василя Дрожжина та Андрія Ігнатенка з чудовими результатами та яскравими перемогами.