Перемога на конкурсі наукових робіт серед вишів Міністерства внутрішніх справ

16 травня 2019 року на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбулась підсумкова науково-практична конференція за результатами проведення конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗВО МВС України.

До участі у ІІ турі конкурсу було представлено 66 робіт. У результаті вибороли право захищати свої дослідження у ході підсумкової конференції 33 здобувача вищої освіти. Особливістю цьогорічного конкурсу стало нововведення – сліпе рецензування. Науковці закладів вищої освіти системи МВС, до складу яких увійшов завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, д.ю.н., професор Євген Письменський, колективно оцінювали роботи з шифрами, після чого оцінки були підсумовані. Лише на фінальному етапі стали відомі імена учасників та переможців.  

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка на конкурсі в номінації «Кримінальне право та кримінологія» представляв курсант 2-го курсу Артем Казюкалов (науковий керівник – старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін університету, к.ю.н., Олена Одинцова). Молодий поліцейський гідно презентував результати своїх наукових досліджень за темою «Обіг канабісу в Україні: межі кримінально-правового реагування» та за підсумками конкурсу посів перше місце.