Молоді поліцейські ознайомились з діяльністю Луганського НДЕКЦ МВС України

27 травня в рамках проведення заходів, присвячених всеукраїнському Дню науки доцентами кафедри кримінально-правових дисциплін, к.ю.н, Володимиром Бондарем та Сергієм Головкіним для курсантів 203, 204 взводів було зорганізовано ознайомче відвідування Луганського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Фахівці Експертної служби розповіли про основні напрямки своєї діяльності, продемонстрували лабораторні приміщення та спеціальне обладнання, яке сьогодні використовують у роботі науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Експерти-криміналісти ознайомили молодь із захисними властивостями різних документів, продемонстрували об’єкти техніко-криміналістичного дослідження документів, зосередивши увагу курсантів на ознаках їх підроблення та методах дослідження.

У ходу відвідування балістичної, дактилоскопічної, хімічної та вибухотехнічної лабораторії майбутні правоохоронці ознайомились з особливостями поводження з вогнепальною зброєю, вибуховими пристроями та хімічними речовинами. Фахівці експертної установи на практиці продемонстрували сучасну техніку, розповіли про порядок проведення судових експертиз та відповіли на запитання.