Курсанти університету взяли участь у дебатному турнірі

15 травня в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відбулись парламентські дебати з нагоди святкування Днів Європи в Україні. Участь у заході взяли чотири команди, які складалися з двох людей та представляли Уряд та опозицію. Учасникам команди надавався проблемний законопроект для обговорення. Уряд мав обґрунтувати доцільність введення цього закону, а опозиція, натомість, докладала всіх зусиль для повного й абсолютного його спростування. Модератором заходу виступив завідувач кафедри державно-правових дисциплін Володимир Нестерович.

Молоді поліцейські почергово презентували свої аргументи й намагалися спростувати аргументи викладені суперниками за допомогою влучних контраргументів. Учасники використовували вербальні й невербальні засоби для формування у слухачів позитивного враження від власної позиції.

Суддівська комісія у грі лише висловлювала власну думку, проте, обирали найкращих ораторів глядачі за допомогою голосового виклику та інтерактивного голосування.

Найкращими в  політичних дебатах були визнані курсанти 201 взводу Артем Поддубний й Марко Топільський, які в запеклій боротьбі вибороли перше місце та отримали переможний кубок.