Керівництво ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка привітало Управління патрульної поліції Луганщини

Сьогодні, на площі Перемоги урочисто вітали співробітників патрульної поліції області з третьою річницею створення управління. Саме три роки тому майже 150 патрульних поклялися вірно служити українському народові, охороняти порядок і законність в Україні в цілому та на Луганщині зокрема. До привітань приєдналися ректор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький та проректор вишу Вячеслав Кім.

«Можна багато говорити про роль, місце й значення патрульної поліції, але хотілося б відзначити головне. Саме ви є першими до кого звертаються наші громадяни, тому саме від вас залежить позитивний імідж поліції в цілому. Цього року Міністерством внутрішніх справ України прийняте рішення щодо несення служби в лавах патрульної поліції курсантів другого курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» закладів вищої освіти системи МВС. І я вірю, що ви не лише приймете їх в своє поліцейське братство, а й будете гідними наставниками для молодого покоління. Зі святом вас, друзі! А всім нам миру на нашій рідній землі», – привітав ректор університету Віталій Комарницький.