Безпечне та здорове майбутнє праці

До Дня охорони праці в Україні в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відбувся круглий стіл для курсантів першого та другого курсів за участю представників ДСНС, НДЕКЦ та ГУНП у Луганській області.

З вітальним словом виступили доцент кафедри тактичної, спеціальної та фізичної підготовки Зураб Болоташвілі та побажав всім учасникам заходу плідної роботи. Начальник відділу організації служби вишу Артем Піньковський розповів про стан охорони праці в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. Начальник служби охорони праці ДСНС України в Луганській області Тетяна Колотова обговорила з молоддю важливу роль служби ДСНС в організації безпеки праці в нашій державі.

Головний судовий експерт відділу вибухотехнічних та пожежнотехнічних досліджень ЛНДЕКЦ МВС України Павло Якімов визначив основні питання охорони праці при виконанні вибухотехнічних та пожежнотехнічних досліджень. Начальник вибохотехнічного відділу ГУНП в Івано-Франківський області Роман Дезібія та т.в.о. начальника вибохотехнічного відділу ГУНП в Луганській області Андрій Шелест розповіли молодим поліцейським про діяльність та особисту безпеку поліцейського при розпізнанні вибухонебезпечних предметів.

З докладами та презентаціями на задану тематику виступили курсанти Данило Добрєв, Артем Казюкалов, Денис Битківський, Марина Потопа, Ліна Грозик, Олена Арланова, Богдан Тен та Максим Сольоний.