Участь представників університету у роботі міжвідомчого круглого столу

25 квітня в м. Київ відбувся міжвідомчий науково-практичний круглий стіл «Актуальні питання психологічного забезпечення діяльності закладів вищої освіти МВС України та Національної поліції України».

Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та професійної психології Олена Богучарова та завідувач відділення психологічного забезпечення ВКЗ Олександра Бурлаченко виступили на науковому заході з доповіддю «Особливості психологічної складової навчальної та службової діяльності переміщених закладів вищої освіти системи МВС України».

Під час роботи круглого столу особливу увагу було приділено питанням консолідації та координації зусиль  у сфері психологічного забезпечення Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України,  та закладів вищої освіти системи МВС  щодо підвищення ефективності комплексного діагностичного, прогностичного та коригувального впливу на об’єкти професійної діяльності шляхом здійснення заходів інформаційно-аналітичного, нормативно-правового, кадрового, просвітницько-виховного спрямування в контексті психологічного забезпечення освітнього процесу і фахових напрямів діяльності служб та підрозділів МВС України.

Рекомендації учасників круглого столу були зібрані в підсумкову резолюцію дискусії та направлені до МВС України для подальшого опрацювання.