Участь ректора університету в роботі круглого столу

18 квітня у м. Сєвєродонецьк відбулось засідання круглого столу «Доктринальні засади правоохоронної діяльності та правосуддя». Захід був організований Прокуратурою Луганської області, Луганським апеляційним судом, Луганським окружним адміністративним судом, Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та Пенітенціарною науковою школою «Інтелект».

У науковому заході взяли участь ректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Володимир Бондар та провідний фахівець науково-дослідної лабораторії попередження, припинення та розслідування злочинів Олексій Бочковий.

Науковці та практики обговорили питання моніторингу Закону України «Про прокуратуру» (шляхів вдосконалення), дотримання законності органами правопорядку під час досудового розслідування кримінальних правопорушень, захисту конституційних прав і свобод людини прокурором, європейської практики дотримання прав і свобод громадян в діяльності правоохоронних органів тощо.