Молоді поліцейські взяли участь у презентації навчально-практичного посібника

05 квітня представники авторського колективу: перший проректор Микола Карчевський, учений секретар секретаріату Вченої ради Володимир Коваленко та доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів Микола Яковенко представили курсантам інтегрований навчально-практичний посібник «Протидія злочинам у сфері використання інформаційних технологій», в якому розкрито питання кримінально-правової кваліфікації та криміналістичного забезпечення досудового розслідування «комп’ютерних» злочинів.

«Це незвичайне та дуже цікаве видання. Тут є і текстовий матеріал і доступні за допомогою інтернет та QR-кодів інформаційні ресурси у вигляді додаткових даних, судової практики, відеокоментарів, презентацій, тестувань»,– зазначив  курсант Денис Явиця.

«Особливо для мене важливим аспектом є можливість комунікації з авторським колективом посібника за допомогою форумів для спілкування»,– підкреслив курсант Валентин Кравченко.