Посібник за редакцією ректора університету відзначено як краще правниче видання

Навчально-практичний посібник «Конфлікти в оперативно-розшуковій діяльності кримінальної поліції України» за авторством викладачів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка та редакцією ректора Віталія Комарницького на Всеукраїнському конкурсі на краще правниче видання у номінації «Наукове-практичне видання» нагороджене дипломом II ступеня.

У виданні висвітлено загальну історію конфліктів, розкрито їх сутність, структуру, місце та роль в оперативно-розшуковій діяльності кримінальної поліції України. Визначено методологію використання конфліктологічних знань в діяльності оперативних підрозділів, зокрема в умовах конфліктних ситуацій, що виникають на внутрішньосистемному рівні їх функціонування та під час здійснення ними оперативно-розшукових заходів.