Наукові матеріали курсанта університету представлені на міжнародній конференції у Франції

Вийшов друком збірник наукових праць за матеріалами міжнародної науково-практичної конференції «Наука та технології в епоху інформаційного суспільства» м.Бордо, Франція. Тези курсанта ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Данила Беседи (науковий керівник д.ю.н. Володимир Нестерович) «Конституційне право людини на свободу та недоторканність» представлені в розділі «Юридична наука».

Збірник «La science et la technologie à l’ère de la société de l’information» присвячено для студентів, аспірантів, докторантів, здобувачів, молодих фахівців, викладачів, науковців та інших зацікавлених осіб, а також для широкого кола читачів.