Курсанти університету ознайомились з програмами NRC

29 березня представники The Norwegian Refugee Council зустрілися з курсантами та студентами ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка. Провідні юристи проекту інформування, консультування та правової допомоги Євген Жифарський та Олександра Гончарова розповіли молоді про послуги, які надаються організацією для населення та програми, які наразі реалізуються NRC. На сьогодні The Norwegian Refugee Council  реалізує програми в наступних сферах: інформування, консультування та правова допомога(ICLA), житло й предмети побуту, життєзабезпечення та продовольча безпека.

«Наші юристи прагнуть своєчасно надати точну та достовірну інформацію з метою рішення проблемних правових питань та підвищення рівня правової грамотності»,– зазначили юристи Норвежської ради по  справах біженців.