В університеті вшанували оперативників та ветеранів служби карного розшуку Луганщини

З нагоди 100-річчя карного розшуку України в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка була зорганізована зустріч з ветеранами та чинними співробітниками карного розшуку Луганської області. Курсанти першого та другого курсу університету мали змогу поспілкуватися з головою Луганської обласної ветеранської організації Анатолієм Пролигіним, ветеранами МВС Світланою Поршенюк, Сергієм Калько, Сергієм Лантратом, Олегом Молдованом, Володимиром Сілюковим та заступником начальника управління – начальником відділу Управління карного розшуку Олексієм Чевердаком й заступником начальника відділу поліції Попаснянського ВП ГУНП в Луганській області Сергієм Козаченко.

Ректор університету Віталій Комарницький на початку заходу розповів молоді про професійний шлях першого ректора, засновника Луганського державного університету внутрішніх справ, генерал-полковника міліції Едуарда Дідоренка, який майже 50 років присвятив служінню народу в лавах міліції, був один із перших творців концепції боротьби з організованою злочинністю, активним учасником розробки Закону України «Про міліцію», «Про оперативно-розшукову діяльність», «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю».

Дистанційно з Івано-Франківська до теплої бесіди долучився ветеран служби карного розшуку Зиновій Сочявський, який розповів про спільне несення служби з Едуардом Дідоренко та привітав всіх винуватців свята.

З нагоди сторіччя служби одні з кращих розшуковців Луганщини були відзначені нагородами – подяками Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та відзнаками Міжнародної поліцейської асоціації.