Випускники сєверодонецької школи познайомились з університетом

23 квітня в рамках співпраці з управлінням превентивної діяльності ГУНП в Луганській області в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відбулась інформаційна зустріч з учнями Сєвєродонецької школи №13. Під час зустрічі старший викладач кафедри  юридичної лінгвістики та документознавства Ганна Дубова  та студент 205 групи Іван Фоменко обговорили зі школярами актуальні питання за темою: «Я обираю правильний шлях! У моєму житті немає місця згубним звичкам, які викликають залежність: тютюнопаління, вживання алкоголю, наркотиків тощо».

Також, доцентом кафедри організації правоохоронних та судових органів Валентиною Беднарською з учасниками зустрічі була проведена бесіда на тему: «Подбай про безпеку та захисти себе від негативних ситуацій: дитина і незнайомець», «дитина заблукала (загубилася)», «дитина сама вдома». Відповідальний секретар приймальної комісії Олексій Бочковий надав учням детальну інформацію щодо вступу до ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка та особливостей прийдешньої компанії.

Матеріали презентації за тематикою заходу викладені на сайті дистанційної освіти університету.