Битва інтелектуалів в стінах Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка

24 квітня в університеті відбулася щорічна інтелектуальна гра «Veritas – 2019». За звання найрозумніших представників університету змагалися шість команд, до складу яких увійшли курсанти й студенти вишу, слухачі Луганського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» та випускники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

Девізом цьогорічної гри стали слова лауреата Нобелівської премії з фізики Денеша Габора: «Майбутнє не можна передбачити, але його можна винайти».

«Дійсно кожного дня ми наближаємо майбутнє. Ми, викладачі, приходимо в аудиторії, бачимо очі наших курсантів, студентів і намагаємося посіяти в їхніх душах зерно істини. Тоді як наше молоде покоління не лише бере від нас раціональні зерна, але й бунтує, намагаючись ламати правила і стереотипи, та на їх уламках винаходити власний шлях, шлях у майбутнє», – зазначила організатор заходу, старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і юридичної психології Вікторія Пилипенко.

Гра складалася з трьох турів. У першій боротьбі гравці пройшли відбірковий етап. Другий тур за третє місце складався з п’яти категорій «Історія», «Мистецтво», «Медицина», «Традиції», «Фільми» та мав по 3 обов’язкових запитання з кожної категорії. У фінал вийшли два переможці попередніх турів та команда викладачів, який йшли поза конкурсною програмою.

За результатами змагання на третьому місці опинилася команда 202 взводу «Clari Viri». Срібними призерами стали студенти 105 групи «Victory». Переможцем цьогорічної гри була визначена команда курсантів 101 взводу «Фенікс».