Зустріч з випускниками шкіл Луганщини

Старший викладач кафедри державно-правових дисциплін університету Артем Коваленко та завідувач відділення соцільно-гуманітарної роботи ВКЗ Сергій Юрченко відвідали школи Біловодського, Міловського, Білокуракінського та Кремінського районів.

Представники університету довели до випускників та старшокласників інформацію про заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, особливості надання освітніх послуг та про пріоритет у сучасному житті при отриманні якісної вищої юридичної освіти.

Юнаки та дівчата отримали відповіді на всі запитання щодо вступу до Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка як за державним замовленням, так і за рахунок коштів фізичних чи юридичних осіб та перспектив працевлаштування після закінчення вишу.