В університеті відзначили відмінників навчання

05 лютого 2019р. вісім курсантів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка отримали дипломи «За відмінне навчання, зразкову дисципліну, вагомий внесок у громадське життя університету та активну життєву позицію».

Рядових поліції Олену Арланову, Аліну Бервено, Дениса Битківського, Марію Гуріну, Карину Костенко, Івана Савченка, Євгена Баштинського та Даніїла Назаренка привітали проректори університету Микола Карчевський та Вячеслав Кім. За словами керівництва ЛДУВС  імені Е.О. Дідоренка, це ті хлопці та дівчата, які впродовж навчання продемонстрували чудові знання, тягу до наукового пошуку та активну громадську позицію.

«Ви – ті, хто прагне високих досягнень, хто усвідомлює важливість отримання якісної освіти. Ми пишаємось вами, та віримо, що ваші ряди будуть поповнюватись з кожним роком все більшою кількістю гідних курсантів та студентів»,– зазначив перший проректор університету Микола Карчевський.