Семінар за участю переміщенних закладів вищої освіти

6 лютого викладачі університету Звонок Олександр та Яковенко Микола взяли участь у семінарі з переміщеними університетами України, на якому обговорювалися питання щодо викладання та дослідження управління конфліктами та медіації.

Захід проводився з ініціативи Посольства Великої Британії, центру дослідження та врегулювання конфліктів (Швейцарія) та Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Учасниками семінару було розглянуто поточні наукові дослідження, навчальної діяльності, пріоритетів та цілей на майбутнє в рамках впровадження магістерських програм з управління конфліктами та медіації. Також було розглянуто потреби та вимоги до розробки програм освітньої та професійної підготовки та досліджень з аналогічних тем в межах переміщених університетів України.

До зазначеного проекту долучилися Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, Донецький державний університет управління, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Донецький юридичний інститут МВС України, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Представники університету підтримали жваву дискусію з членом Британської Ради в Україні при Посольстві Великої Британії Шоном Лохном, в результаті чого було узгоджено план дій та подальші кроки щодо впровадження магістерських програм з управління конфліктами та медіації у переміщених університетах.