Співробітники університету приєдналися до International Police Association

04 лютого 2019р. доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Володимир Бондар,  старший науковий співробітник НДЛ з проблем попередження, припинення та розслідування злочинів територіальними органами Національної поліції України Максим Кривонос, старший викладач організації правоохоронних та судових органів Ігор Бур’ян, старший викладач кафедри державно-правових дисциплін Артем Коваленко та провідний фахівець відділу організації служби Андрій Малихін стали членами Української секції Міжнародної Поліцейської Асоціації.

Посвідчення та спеціальні жетони урочисто вручили ректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький та Голова Луганського відділення УС МПА, проректор університету Вячеслав Кім.

За словами Вячеслава Кіма збільшення кількості членів International Police Association серед представників університету є дуже важливим напрямком співробітництва з працівниками поліції інших держав та підвищенням рівня авторитету закладу вищої освіти як в Україні, так і за її межами.