Школярі Луганщини завітали на відкриті лекції в університет з нагоди Дня Соборності

Цього тижня випускники середніх загальноосвітніх шкіл №2 м. Щастя, №4, №18 м.Сєвєродонецька та учні Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею відвідали Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. З нагоди Дня Соборності України курсанти другого курсу Владислав Гавриленко, Марія Гуріна та Карина Костенко підготували для молоді інтерактивну лекцію, присвячену передумовам та наслідкам проголошення Акту Злуки УНР и ЗНР. Курсанти наголосили на доленосному для української державності, в умовах зовнішньополітичної агресії, рішенні про соборність українських земель. Лекція завершилася участю учнів у квест-тесті зорганізованому к.і.н., старшим викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і юридичної психології Вікторією Пилипенко.

Далі хлопці та дівчата мали змогу попрацювати в комп’ютерному класі та скласти фоторобот відомих особистостей. А найбільшу зацікавленість приніс інтерактивний лазерний тир, де учні впевнено тримали зброю та намагалися влучно попадати в ціль.