Правильний вибір професії – основна складова успішного майбутнього

Цими днями доцент кафедри кримінально-правових дисциплін підполковник поліції Володимир Бондар, завідувач відділення роботи з перемінним складом ВКЗ капітан поліції Андрій Мартинов та провідний фахівець відділення соціальної та гуманітарної роботи ВКЗ університету Анастасія Снітко зустрілись зі школярами випускних класів шкіл м.Рубіжне, м.Щастя та смт.Новоайдар.

Представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка ознайомили молодь з умовами прийдешньої вступної компанії, відмінностями навчання в якості курсантів та в якості студентів. Хлопці та дівчата цікавились порядком проведення іспиту з фізичної підготовленості, умовами навчання та проживання, матеріально-технічною базою закладу вищої освіти тощо.

Всі випускники отримала календарі та буклети з корисною та важливою інформацією щодо діяльності Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.