Курсанти університету долучились до акції «Відвідай рідну школу»

Під час канікул молоді поліцейські завітали до рідних шкіл та провели правопросвітницьку та профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів, які мають намір вступати до закладів вищої освіти системи МВС.

   

Курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Добрєв, Кримцева, Казюкалов, Мухін, Назаренко, Недобіга, Подзегун, Садчик, Сергієнко, Кондратенко, Урванов, Ходченкова, Штокало, Щербак, Гладкий, Дзюба, Корсун, Салій, Міссюра поспілкувалися зі старшокласниками шкіл м.Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Сватівського, Новоайдарського, Міловського, Марківського, Новопсковського, Біловодського, Старобільскього районів.

У ході зустрічей молоді поліцейські розповідали про Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка як провідний заклад вищої освіти системи МВС, де готують висококваліфікованих фахівців для Національної поліції України та юридичних структур.

Під час бесіди молодь дізналась про діяльність поліцейського, умови проходження служби та вступу на навчання до ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка, досягнення колективу за різними напрямами діяльності. 

Заходи пройшли у дружній теплій атмосфері. Учні фотографувалися з курсантами університету, розпитували про навчання та майбутню професію, а викладачі шкіл пишалися своїми випускниками.