Визначено переможців літературного конкурсу про діяльність української поліції

27 грудня ректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький та начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Луганській області Дмитро Кашута привітали та нагородили переможців Конкурсу серед учнів, студентів і курсантів Луганської області на кращий літературний твір про діяльність української поліції.

Молодь змагалася в номінаціях «Поезія» та «Проза» за різноманітною тематикою: детективні історії, гумористичні замальовки з історії життя поліцейської /ого тощо. Участь у заході взяли більш ніж п’ятдесят юних поетів та прозаїків.

Члени конкурсної комісії оцінювали роботи учасників за віковими групами та розподілили призові місця так:

1-4 класи

I місце – Дарина Копилова, м.Лисичанськ, «Поліцейські-супермени»;

II місце – Данило Кириленко, м. Сєвєродонецьк, «Я народився одного зимового дня…»;

III місце – Захар Сухорада, м. Лисичанськ, «Хто Вітчизну береже…».

5-7 класи

I місце – Ілля Грищенко, м.Лисичанськ, «Поліцейська патрульної служби»;

II місце – Аліна Куценко, смт. Станиця Луганська, «Поліцейському»;

III місце – Яна Петрова, м. Сєвєродонецьк, «По горячим следам».

8-11 класи

I місце – Роман Корсун, м. Старобільськ, «Поліцейський – друг і помічник»;

II місце – Вікторія Олефіренко, с. Білолуцьк, «Дільничний»;

III місце – Сергій Скипа, м. Лиман, «Убивство».

У номінації «За оригінальність» перемогу отримала Альбіна Риб’янець за байку «Думай, Лисе, що ти робиш!». Усі переможці були урочисто відзначені грамотами та подарунками.