Участь ректора та курсантів університету в міських заходах з нагоди Дня Збройних Сил України

06 грудня молоді поліцейські на чолі з ректором ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Віталієм Комарницьким спільно з керівництвом області та міста, працівниками виконавчих органів міськради, державних і правоохоронних структур, військовослужбовцями та ветеранами Збройних Сил України, кадетами, громадськістю та містянами взяли участь в урочистих заходах до Дня ЗСУ.

 «Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія – це запорука сильної і процвітаючої країни. Тож прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята  та побажання нашим славним воїнам швидкого повернення до своїх родин з перемогою, а також міцного здоров’я, надійних тилів і віри в  щасливе майбуття та успіхів на ниві служіння українському народу!», – привітав зі святом Віталій Комарницький.

Пам’ять загиблих за волю і незалежність України вшанували хвилиною мовчання. На знак данини великому героїзму і мужності тих, хто ціною свого життя здобував волю і незалежність України, присутні поклали квіти до пам’ятника генерала-майора Олександра Радієвського.